Bibinje nowy apartament 3 pokoje, blisko morza

210 000 €

Do sprzedaży oferujemy nowy apartament w miejscowości Bibinje koło Zadaru.

Apartament położony jest na pierwszym piętrze. Układ pomieszczeń składa się z przedpokoju, 2 sypialni, łazienki, kuchni z jadalnią i salonem oraz zadaszonego tarasu. Powierzchnia użytkowa netto opisywanego lokalu wynosi 67,42 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy również miejsce parkingowe. Odległość budynku od morza wynosi 600 m, podobnie do centrum Bibinje. 

W budynku łącznie 6 lokali mieszkalnych. Klimatyzatory w salonie i sypialniach czyli łącznie 3 jednostki w mieszkaniu. Ponadto drzwi wejściowe do mieszkania są antywłamaniowe i ognioodporne, certyfikat energetyczny A.

Od historycznego miasta Zadar na południowy wschód, pomiędzy adriatycką drogą turystyczną a morzem, znajduje się miasto Bibinje, które zdobi około 4 km wybrzeża promenadami i plażami. Bibinje oferuje szereg możliwości dla tych, którzy oprócz pływania i opalania chcą wzbogacić swoje wakacje o inne zajęcia. Piękna przyroda otaczająca Bibinje sprzyja spacerom i jeździe na rowerze, idealne warunki do żeglowania, nurkowania, windsurfingu, place zabaw na świeżym powietrzu, wyposażona hala sportowa itp. Znajduje się tu kilka restauracji z lokalnymi specjałami, kawiarnie, duża liczba sklepów, poczta biuro z kantorem, przedszkole, przychodnia ogólna, klinika dentystyczna, apteka itp. W okolicy Bibinje znajduje się Marina Dalmacija, która jest jedną z największych marin na Adriatyku.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 5195 Data dodania: 21.10.23 Pokoje: 3 Јazienki: 1
Powierzchnia: 67 m² Rok wybudowan: 2023 Typ: dystans do morza: 600

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
parking

Udogodnienia

klimatyzacja

Okolica/Widok na mapie