Brać, kamienny dom w gaju oliwnym

198 000 €

Oferujemy bardzo ładny dom położony w bajecznej okolicy na działce o powierzchni 12000 m2 oddalony od morza o 1400 m.

Nieruchomość położona jest wśród drzew oliwnych, na lekko pochyłej działce. Jest to świetna nieruchomość dla osób pragnących prywatności, pełnego spokoju i wyspiarskiego życia.

Dom ma 80 m2 zabudowanej powierzchni na przestronnej działce o powierzchni 12.000 m2. Działka to drzewa oliwne zmieszane z lokalnymi naturalnymi krzewami i roślinami, głównie ziołami.

Nieruchomość została prawie w całości odrestaurowana, a właściciel chce sfinalizować sprzedaż przed dodaniem wielu elementów wyposażenia. Znajduje to odzwierciedlenie w cenie, a także pozwala kupującemu wybrać „wygląd/styl” własnego domu.

Dom został zaprojektowany jako otwarty rodzinny salon z kuchnią i jadalnią, 2 sypialnie i łazienka. Budynek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i wyłożony lokalnym kamieniem z Brac. Jest ponadto dużo miejsca na budowę basenu.

Nie ma żadnej infrastruktury poza wbudowanym zbiornikiem na wodę, więc panele słoneczne i drenaż szamba muszą być dostosowane. Jednak w najbliższym czasie będzie możliwość podłączenia prądu.

Jest dojazd i parking.

To prawdziwa oaza spokoju, tylko 10 minut od morza i centrum typowej pięknej dalmatyńskiej wioski.

 

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 2609 Data dodania: 11.06.22 Pokoje: 3 Јazienki: 1
Powierzchnia: 80 m² Typ: dystans do morza: 1400

Cechy

balkon/taras
ogród
parking

Udogodnienia

grill

Okolica/Widok na mapie