Brodarica, nowy bliźniak 270 m2

420 000 €

DO sprzedaży oferujemy, dom bliźniak w atrakcyjnej lokalizacji w Brodarica koło Szybenika. Działka znajduje się przy cichej ulicy z domami jednorodzinnymi i nową infrastrukturą, 250 m pieszo do najbliższej plaży, restauracji i sklepów oraz 500 m od Rezalište – głównej plaży z dodatkowymi udogodnieniami. Odległość od centrum miasta wynosi 1000m, a od centrów handlowych 2000m. Właściciel jest w trakcie uzyskiwania pozwolenia na budowę dwupiętrowego budynku, willi z basenami.

Każda willa będzie miała powierzchnię użytkową 270,60 m2 i będzie wyposażona na wysokim poziomie w wysokiej jakości materiały (w sypialniach parkiet dębowy, w łazienkach wysokiej jakości płytki ceramiczne oraz instalacje sanitarne). Parter o powierzchni 96,45 m2 składa się z przedpokoju, łazienki, sypialni oraz kuchni z salonem i jadalnią. Na pierwszym piętrze o powierzchni 72,27 m2 znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki oraz klatka schodowa prowadząca na taras na dachu o powierzchni 76,72 m2 z tarasem słonecznym i przygotowaniem do wanny z masażem.

Na terenie ogrodu o powierzchni 219 m2 zaplanowano trzy miejsca parkingowe, ogród oraz podgrzewany basen o wymiarach 3,4 x 7,4 m2. Nieruchomość sprzedawana jest pod klucz, co obejmuje wszystko oprócz mebli, ogrodnictwa i opraw oświetleniowych. Planowane zakończenie budowy to wiosna 2024 roku. Reklamowana cena dotyczy zakupu jednej willi.

Z wyposażenia dodatkowego wyróżniamy: system multi cooling z jednostkami kasetonowymi (możliwość modernizacji systemu na zasadę pompy ciepła powietrze/woda do ogrzewania i chłodzenia podłogowego), ogrzewanie podłogowe w łazienkach, przygotowanie pod elektrownię słoneczną, przesuwane ściany szklane, elektryczne żaluzje, łącze internetowe i TV/SAT w każdym pokoju, drzwi antywłamaniowe z kontrolą wejścia i zamkami elektrycznymi (dostęp PIN i wideodomofon) oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 2967 Data dodania: 29.08.22 Pokoje: 5 Јazienki: 3
Powierzchnia: 270 m² Rok wybudowan: 2024 Typ: dystans do morza: 500

Cechy

balkon/taras
basen
certyfikat energetyczny
ogród
ogrzewanie
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie