Dubrovnik, apartament 80 m2 nad morzem

380 000 €

Do sprzedaży oferujemy niezwykle atrakcyjne mieszkanie na ostatnim piętrze budynku mieszkalnego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Dubrowniku.

Powierzchnia mieszkania wynosi 80,30 m2 i składa się z przestronnego salonu z jadalnią i kuchnią, 3 sypialni, łazienki, dodatkowej toalety, małego korytarza i pięknego balkonu z widokiem na Stare Miasto w Dubrowniku, wyspę w oddali Lokrum i Cavtat.

Jest w pełni wyposażony i tak jest sprzedawany. W części wspólnej za budynkiem znajduje się osobne wejście oraz miejsce parkingowe.

Idealny dla tych, którzy szukają domu wakacyjnego z pięknym widokiem i cichym otoczeniem oraz dla tych, którzy chcą wynająć.

Dubrownik prawie nie wymaga przedstawiania, ale to średniowieczne miasto otoczone murami z polerowanymi wapiennymi chodnikami ułożonymi według planu sprzed 600 lat jest magnesem dla turystów z całego świata. Regularnie znajduje się na liście „Musisz zobaczyć to miejsce na ziemi”. Posiada własne międzynarodowe lotnisko, jest popularnym miejscem żeglarskim i znajduje się w pobliżu Parku Narodowego Mljet. Ludzie szukający egzotycznego miejsca na ślub, ogromna liczba nowożeńców i statków wycieczkowych zacumowanych poza portem są oznakami rosnącej popularności tego miasta wśród odwiedzających.

Turystyka jest obecnie przemysłem przez 52 tygodnie w roku, a nieruchomości w Dubrowniku, zarówno komercyjne, jak i mieszkaniowe, będą to odzwierciedlać. Kolejnym czynnikiem wpływającym na ceny willi i apartamentów w Dubrowniku jest ukształtowanie geograficzne miasta. Niemożliwe jest wybudowanie dalszych nieruchomości w Dubrowniku i okolicach, ponieważ jest to miasto otoczone murem, otoczone stromymi klifami.

Jednak nieruchomości w Dubrowniku są wystawione na sprzedaż, a pobliskie wioski mają jedne z najlepszych willi na wybrzeżu Dalmacji. Okolica Dubrownika jest jedną z niewielu, gdzie zagraniczni nabywcy kupują chorwackie nieruchomości z dala od wybrzeża w bujnych, zielonych dolinach.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 3518 Data dodania: 05.11.22 Pokoje: 4 Јazienki: 2
Powierzchnia: 80 m² Typ: dystans do morza: 200

Cechy

balkon/taras
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie