Kaśtela 139 m2, zaledwie 300 m od morza

298 000 €

DO sprzedaży oferujemy znakomicie wyposażony apartament, położony w dolnej części drogi Kastela, na 1 piętrze budynku. 

Budynek ma łącznie trzy kondygnacje, a na każdym znajduje się jedno mieszkanie. Powierzchnia mieszkalna apartamentu to 139,58 m2.

Mieszkanie składa się z przedpokoju, z którego wchodzi się do przestronnego, pełnego światła dziennego salonu oraz kuchni i jadalni.

Z jadalni jest wyjście na taras, z którego rozpościera się widok na morze od strony zachodniej.

Zawiera również trzy sypialnie, z których największa ma dodatkowy pokój i własną łazienkę oraz jedną dużą wspólną łazienkę z kabiną prysznicową oraz dwa oddzielne węzły sanitarne.

Mieszkanie posiada dwa dodatkowe balkony od strony południowej i północnej oraz klimatyzację we wszystkich pokojach.

Podczas remontu zainstalowano nowe wodociągi, nową instalację elektryczną, docieplenie ścian, nową podłogę drewnianą, nowe drzwi i okna pokojowe, nowe węzły sanitarne oraz oddzielne, podwójne instalacje umożliwiające przebudowę mieszkania na dwa mieszkania.

W cenie mieszkania poddasze w stanie surowym 120,23 m2 oraz północna część ogrodu o powierzchni 154 m2.

Mieszkanie znajduje się 300 m od morza i centrum miasta, w pobliżu promenady Kastela i wszystkich niezbędnych udogodnień do życia.

Więcej o Kastela

Miasto Kastela położone jest w Zatoce Kastela, na wybrzeżu i rozciąga się na długości 17 kilometrów. Miasto jest specyficzne, ponieważ rozwija się wokół 7 małych osad (Kastel Stafilic, Kastel Novi, Kastel Stari, Kastel Luksic, Kastel Kambelovac, Kastel Gomilica i Kastel Sucurac) lub wokół zamków. Każda wioska ma swój własny zamek, szczególność wkomponowała się w charakter tej części Morza Śródziemnego.

Nowo wybudowana przystań ACY jest w stanie pomieścić dużą liczbę łodzi prywatnych i czarterowych.

Kastela posiada doskonałą infrastrukturę komunikacyjną /międzynarodowe lotnisko Split, dworzec kolejowy i dostęp do autostrady Split – Zagrzeb/. Do Splitu i Trogiru można dojechać w zaledwie 20 minut.

Oprócz morza i słońca oraz jego zabytków kulturalnych i historycznych, Kastela oferuje również wiele koncertów, biesiady rybackie i różne zajęcia sportowo-rekreacyjne. Wiele uroczystości odbywa się nocą na letnich tarasach, wąskich uliczkach, tawernach i restauracjach, w których serwowane są lokalne specjały.

Co roku od 1 lipca do 31 sierpnia odbywa się „Kastelskie Lato Kulturalne”. Imprezy odbywają się nad morzem w historycznych centrach i zamkach. Punktem kulminacyjnym sezonu letniego są „Wieczory pieśni dalmatyńskich” z tradycyjnym śpiewem a cappella, zwanym śpiewem Klape. Kastela ze swoimi kulturowymi, przyrodniczymi i klimatycznymi osobliwościami zawsze była interesująca dla zwiedzających.

Istnieją możliwości zakupu nieruchomości w rejonie Kastela i są to w większości tradycyjne kamienne domy i apartamenty schowane w wąskich uliczkach, które mają setki lat i są pełne charakteru. Stare wsie Kastela są częściowo objęte ochroną światowego dziedzictwa.

Nieruchomość w Kastela to świetna inwestycja, bardzo przystępna cenowo, ale o rosnącej wartości. Jest to inny specyficzny lokalny klimat niż kurortach Chorwacji.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 3432 Data dodania: 12.10.22 Pokoje: 4 Јazienki: 4
Powierzchnia: 139 m² Typ: dystans do morza: 300

Udogodnienia

klimatyzacja

Okolica/Widok na mapie