Kaśtela, dom 180 m2, zaledwie 50 m od morza i promenady

580 000 €

Do sprzedaży oferujemy piękny odnowiony ze smakiem dom w centrum Kastela, niezwykle blisko plaży i promenady z częściowym widokiem na morze.

Pod koniec 2022 roku zakończono generalny remont domu, od wnętrza po dach, przy którym nie szczędzono nakładów finansowych i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Wszystkie materiały są niezwykle wysokiej jakości, każda część domu wygląda bardzo ciekawie dzięki połączeniu kamienia, drewna, oświetlenia i ręcznie malowanych ścian.

Wszystkie meble są robione na wymiar, co jest autentyczne dla tego klimatu, a wszystkie okna są wykonane z modrzewia.

Dom składa się z dwóch kondygnacji i znajduje się na działce o powierzchni 189 m2. Pierwsze i drugie piętro oddzielone jest osobnym wejściem.

Na górnym parterze znajduje się salon z sypialnią, z której można wejść do łazienki oraz kuchnia. Część kuchenna mieszkania połączona jest z pokojem od strony północnej domu o powierzchni 19 m2, który w zależności od życzeń przyszłego właściciela może być zaaranżowany jako garaż, kuchnia letnia lub jako dodatkowa sypialnia.

Na piętrze, które wydaje się dużo bardziej przestronne ze względu na jasne i wysokie sufity, znajduje się kuchnia, salon z biurkiem do pracy przy komputerze, przestronna łazienka, a drewniane schody prowadzą na galerię, gdzie znajduje się sypialnia.

Od strony południowej na całej długości mieszkania znajduje się balkon o powierzchni 9 m2, a od strony północnej taras o powierzchni 19 m2, na którym można umieścić mały basen z hydromasażem i inne urządzenia towarzyszące.

Cały dom posiada ogrzewanie podłogowe, a wszystkie pomieszczenia wyposażone są w najwyższej jakości klimatyzatory.

Dom jest idealny do zamieszkania na stałe, jak również do wynajęcia podczas sezonu turystycznego w Kašteli.

Dojazd samochodem jest bezpośredni, a dom posiada parking na podwórku. Dom sprawia niezwykłe wrażenie, wnętrze jest zaprojektowane i wykończone w każdym detalu i ze smakiem.

Odległość od morza to ok. 50 m, w pobliżu znajdują się restauracje, kawiarnie, sklepy i inne niezbędne do życia obiekty.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 3976 Data dodania: 24.02.23 Pokoje: 4 Јazienki: 2
Powierzchnia: 180 m² Wielkość partii: 189 m² Typ: dystans do morza: 50

Cechy

balkon/taras
garaż
ogród
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie