Kaśtela, stary dom kamienny 100 m od plaży

206 000 €

W centrum niezwykłej miejscowości Kaśtela, do sprzedaży oferujemy kompletnie odnowiony, stary kamienny dom, uznawany jako zabytek kultury. Odległość od morza to zaledwie 50 m, a do plaży niecałe 100 m.

Dom składa się z trzech kondygnacji, a całkowita powierzchnia mieszkalna to 90 m2.

Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią oraz łazienka. Na piętrze znajduje się salon, który obecnie pełni funkcję sypialni oraz toalety. Na drugim piętrze są jeszcze dwie sypialnie. Wszystkie sypialnie są wyposażone w klimatyzatory, a dom jest wykorzystywany do celów turystycznych z doskonałym zyskiem. 

W 2015 roku przeprowadzono generalny remont od nowej podłogi po nowy dach wraz z elewacją, która została otynkowana i zamontowana hydroizolacja. Dom ma dojazd samochodem, a parking znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości.

Miasto Kastela położone jest w zatoce Kastela, na wybrzeżu i rozciąga się na długości 17 kilometrów. Miasto jest specyficzne, ponieważ rozwija się wokół 7 małych osad (Kastel Stafilic, Kastel Novi, Kastel Stari, Kastel Luksic, Kastel Kambelovac, Kastel Gomilica i Kastel Sucurac) lub wokół zamków. Każda wioska ma swój własny zamek, szczególność wtopiona w charakter tej części Morza Śródziemnego.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 3997 Data dodania: 25.02.23 Pokoje: 4 Јazienki: 2
Powierzchnia: 90 m² Typ: dystans do morza: 50

Cechy

ogrzewanie

Udogodnienia

klimatyzacja

Okolica/Widok na mapie