Makarska kamienny dom z apartamentami 619 m2

680 000 €

Do sprzedaży oferujemy dom z apartamentami w zachodniej części miasta, niecałe 350m od morza. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 619m2 składa się z piwnicy, parteru, pierwszego piętra oraz poddasza. Obiekt położony jest na działce o powierzchni 680m2. W podziemiach znajdują się cztery garaże z własnymi wjazdami, trzy to garaże dla gości, natomiast największy to garaż na dwa samochody i jest połączony z większą spiżarnią i tawerną. Karczma posiada dostęp do północnej części ogrodu. Na parterze znajdują się 2 studia i 2 apartamenty z jedną sypialnią. Na parterze znajduje się obszerny taras zorientowany na południowy wschód o powierzchni 120m2. Na piętrze dla właściciela przestronne trzypokojowe mieszkanie, które składa się z przedpokoju, trzech sypialni, dwóch łazienek oraz kuchni z jadalnią i spiżarnią oraz salonu. Przed apartamentem znajduje się duży odkryty taras z widokiem na morze.

Na drugim piętrze znajduje się mniejszy apartament z dwiema sypialniami z zamkniętą loggią i otwartym odkrytym tarasem z widokiem na morze. Na tym piętrze znajduje się część nieumeblowana, którą można zaaranżować na dwupokojowe mieszkanie.

Od strony północnej budynku znajduje się letnia kuchnia z kominkiem i jadalnią oraz taras ogrodowy.

Budynek posiada centralne ogrzewanie oraz jest klimatyzowany.

Budynek z potencjałem, przeznaczony dla inwestorów rozwijających działalność w branży wynajmu apartamentów wakacyjnych, łatwa możliwością podniesienia standardu.   

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 2561 Data dodania: 29.05.22 Pokoje: 7 Јazienki: 7
Powierzchnia: 619 m² Typ: dystans do morza: 350

Cechy

balkon/taras
garaż
ogrzewanie
widok na morze

Udogodnienia

grill
klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie