Nin Zaton działka budowlana 70 m od morza

186 000 €

Na sprzedaż niezwykle piękna działka w Zaton. Znajduje się w 2 rzędzie od morza, tj. zaledwie 70 m. Powierzchnia działki wynosi 520 m2.

Szerokość działki wynosi około 14-15 m, długość 34-35 m. Przy działce znajdują się przyłącza prądu i wody. Kształt terenu jest dość regularny.

Działka spełnia wymogi Planu Przestrzennego i Planu Urbanistycznego dla zabudowy budynków mieszkalnych typu ACentrum Zaton znajduje się zaledwie 1 km od tej działki.

Zaton to mała miejscowość turystyczna idealna na prawdziwy wypoczynek i relaks od stresów dnia codziennego. Znajduje się pomiędzy dwoma historycznymi miastami – Ninem (2 km) i Zadarem (12 km).
Reprezentuje unikalne połączenie architektury dalmatyńskiej, przyjemnego klimatu śródziemnomorskiego, zachowanej przyrody, bogatego dziedzictwa kulturowego i historycznego oraz tętniącego życiem codziennego życia turystycznego.
Piaszczyste plaże w cieniu stuletnich sosen są idealne dla rodzin z dziećmi. Jeśli chcesz znaleźć spokój, krystalicznie czyste morze, czystość pod wodą, cień lasów sosnowych, niezapomniane zachody słońca, to Zaton jest idealnym miejscem na wakacje.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4932 Data dodania: 07.09.23 Powierzchnia: 520 m² Typ:
dystans do morza: 70

Okolica/Widok na mapie