Novalja, dom inwestycyjny z widokiem i blisko morza możliwość rozbudowy

670 000 €

Do sprzedaży oferujemy projekt inwestycyjny w kurorcie Novalja. Dom położony jest ok. 300 metrów od morza. i ma powierzchnię 354,71 m2, działka o powierzchni 330 m2 i jest obecnie wykorzystywany na cele wynajmu i posiada łącznie 7 mieszkań.

Dom składa się z:

Piwnica – salon z kuchnią, sypialnia, łazienka i kotłownia.
Parter – 2 mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki i balkonu, natomiast 3 mieszkanie na parterze składa się z: salonu z kuchnią, 2 sypialni, łazienki i balkonu.
I piętro – IV apartament: pokój dzienny z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka i balkon oraz V apartament: pokój dzienny z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka i balkon.
II piętro – 6 mieszkanie: pokój dzienny z kuchnią, sypialnia, łazienka i balkon, a 7 mieszkanie składa się z: salonu z kuchnią, 2 sypialni, łazienki i balkonu.

Dom został wybudowany w 2004 roku. Posiada pomieszczenie gospodarcze do przechowywania, a przed domem zapewnionych 6 miejsc parkingowych. Ogrzewanie: piętro centralne, kotłownia. Każdy apartament jest klimatyzowany. Wysokiej jakości konstrukcja. Dom posiada również zagospodarowany ogród środziemnomorski. 

Dom oferuje piękny widok na morze oraz przy dokupieniu sąsiedniej działki od właściciela domu istnieje możliwość budowy basenu oraz rozbudowy domu bez czasochłonnych formalności. 

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 5107 Data dodania: 12.10.23 Pokoje: 19 Јazienki: 7
Powierzchnia: 354 m² Rok wybudowan: 2004 Typ: dystans do morza: 300

Cechy

balkon/taras
komórka lokatorska
ogród
ogrzewanie
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie