Peljesac dom z ogrodem blisko plaży

630 000 €

W południowo-zachodnim krańcu półwyspu Peljesac, do sprzedaży oferujemy ciekawy dom z ogrodem. Obszar ten słusznie słynie z zabytków i zabytków. Ponadto jest to również znany region winiarski. Jej sztandarowe wino, Dignac, zaliczane jest do 10 najlepszych win na świecie.

Dom położony jest w 2 linii, 150 m od piaszczystego brzegu morza otoczonego skalistymi klifami.

Tuż przed domem znajduje się publiczna plaża, popularna wśród rodzin z dziećmi.

Oferowany dom to wygodny i estetyczny budynek o łącznej powierzchni mieszkalnej 310 m2. Na ogrodzonej działce o powierzchni 520 m2 gości wita ogromna palma, chude krzewy i nieco bardziej egzotyczne rośliny.

Za domem znajduje się również parking na 5 samochodów. Parking otoczony jest niewielkim kratownicą z kiwi i winnicą. Za domem znajduje się również podwórko, na którym rosną drzewa owocowe (pomarańcza, cytryna, klementynka, figa). Na podwórku powstał również plac zabaw, który jest doskonałym miejscem do zabawy i zabawy dla dzieci.

Dom ma 4 kondygnacje mieszczące łącznie 10 pokoi. Każdy pokój posiada „własną” łazienkę (pokój 2 i 3 oraz pokój 7 i 8 mają wspólną łazienkę) wyposażoną w wannę, umywalkę i toaletę. Wszystkie pokoje wyposażone są w szafki nocne, łóżka i szafy.

Wszystkie pokoje posiadają balkony i wychodzą na morze (pokój 2 i 3 oraz pokój 7 i 8 mają wspólny balkon). Wszystkie pokoje wyposażone są w wentylator, klimatyzację i lodówkę. Ponadto w domu znajduje się apartament, w którym salon, garderoba i 2 sypialnie zapewniają komfort gościom. Apartament wyposażony jest w kanapę, łóżka i meble z drewna szwajcarskiego oraz posiada własną łazienkę. Z dwóch stron znajduje się taras o powierzchni 60 m2 pokryty wapieniem.

W piwnicy znajduje się prawie 100 m2 wyposażona i umeblowana jadalnia (2 zmywarki, 3 piekarniki, 2 mikrofalówki, żelazko, stół bilardowy itp. Piwnica może również służyć jako salon i miejsce spotkań.

Klatka schodowa i taras pokryte są wapieniem; na podłogach w pokojach układane są drewniane mozaiki.

Ciepła woda jest dostarczana przez źródła energii słonecznej. Dom posiada garaż.  Chociaż jest to 2. linia, przed domem nie ma budynku zapewniającego niezakłócony widok na morze. 

Dom jest dobrze zaprojektowany, wykonany: fundamenty, ściany, betonowanie, instalacja elektryczna itp. Cała dokumentacja projektowa i budowlana do wglądu po wizycie.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4633 Data dodania: 24.07.23 Pokoje: 12 Јazienki: 9
Powierzchnia: 310 m² Wielkość partii: 520 m² Typ: dystans do morza: 150

Cechy

balkon/taras
garaż
ogród
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie