Primosten, apartament 91 m2

290 000 €

 

Na sprzedaż przestronny apartament z dwiema sypialniami, salonem, kuchnią i basenem na tarasie na dachu z widokiem na stare miasto Primosten i morze. Odległość od morza i najbliższych plaż to ok. 800 m lub 10 minut spacerem bez konieczności przechodzenia przez główną drogę.

Mieszkanie znajduje się na piętrze i ma dwa piętra. Na dolnym poziomie znajduje się wejście, salon, kuchnia i balkon. Na górnym poziomie znajdują się dwie sypialnie i dwie łazienki, jedna z wejściem tylko z głównej sypialni. Całkowita powierzchnia mieszkalna mieszkania to 68,62 m2.

Do mieszkania przynależy kawalerka na parterze o łącznej powierzchni 11,04 m2. Studio składa się z łazienki z ogrzewaniem podłogowym i częścią sypialną oraz zadaszonego tarasu na świeżym powietrzu. Do mieszkania przynależy osobny garaż o powierzchni 11,66 m2.

Przestronny taras na dachu ma widok na otwarte morze i jest wspólny dla wszystkich najemców, skąd można podziwiać piękny widok na otwarte morze, zachody słońca i malownicze miasteczko Primosten. Na tarasie znajduje się również komórka lokatorska, a także basen z urzekającym widokiem na Primosten. Z basenu korzystają wszystkie mieszkania w budynku (w sumie 4 mieszkania).

Wspólna dla wszystkich najemców na parterze jest również niewielka komórka lokatorska i pralnia z oddzielnymi licznikami prądu i wody dla każdej pralki.

Apartamenty są zaprojektowane i zbudowane zgodnie z wysokimi standardami materiałów i detali.

Budynek jest ogrodzony, zewnętrzne powierzchnie są ozdobione kamiennymi ścieżkami i kamiennymi murami, porośniętymi drzewami oliwnymi, figowymi, granatowymi i rozmarynowymi, wyposażone w zewnętrzne oświetlenie i nawadnianie.

Mieszkanie jest nowe i nieużywane.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 1828 Data dodania: 17.03.22 Pokoje: 4 Powierzchnia: 91 m²
Rok wybudowan: 2022 Typ: dystans do morza: 800 m

Cechy

parking
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie