Primosten luksusowy apartament z jacuzzi i widokiem na morze

475 000 €

Do sprzedaży oferujemy  ekskluzywny apartament położony w miejscowości Primošten w nowoczesnym budynku apartamentowym, na wzgórzu z widokiem na otwarte morze, wyspy i cały Primošten.

Budynek budowany jest przez dewelopera z doświadczeniem w budownictwie, aw projekcie wykorzystane zostaną wyłącznie materiały budowlane najwyższej jakości (na zewnątrz i wewnątrz).

Architekci kierowali się życzeniami i potrzebami dzisiejszych nabywców, a każdy szczegół został starannie zaprojektowany, aby zapewnić właścicielom nieruchomości pełen komfort i luksus podczas użytkowania nieruchomości, niezależnie od tego, czy jest to rezydencja całoroczna, czy nieruchomość wykorzystywana jest w okresie letnie miesiące na wakacje. Ze względu na swoje położenie nieruchomość może być również wykorzystywana pod wynajem i stanowi dobrą inwestycję. Planowany termin zakończenia budowy i oddania do użytku to 2024 rok.

Tarasy od strony południowej, zewnętrzne drzwi antywłamaniowe, drzwi wewnętrzne we wszystkich pomieszczeniach o wysokości 2,45m, zainstalowana winda z garażu używanego przez wszystkie mieszkania, monitoring, grill na zewnątrz, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, we wszystkich pomieszczeniach sufity podwieszane z klimatyzacją , wysokiej jakości stolarka ALU z roletami na podnośnikach elektrycznych, aluminiowe żaluzje przesuwne chroniące przed słońcem, szklane ogrodzenia na tarasach, łazienki wyposażone w wysokiej jakości ceramikę Hansgrohe, włoską ceramikę pierwszej klasy, zewnętrzne miejsce parkingowe oraz miejsce postojowe w garażu, komórka lokatorska w piwnicy budynku, baseny zewnętrzne do mieszkań na parterze, jacuzzi na tarasach mieszkań na wyższych piętrach, apartament typu penthouse z jacuzzi i sauną itp. to tylko niektóre cech tego doskonale zaprojektowanego projektu. 

 S6- 102,89 m2. ten apartament znajduje się na drugim piętrze budynku i składa się z: salonu z kuchnią i jadalnią w jednej bryle, dwóch sypialni, dwóch łazienek, loggii o powierzchni 18,09 m2, miejsca parkingowego na zewnątrz oraz jednego miejsca garażowego i komórki lokatorskiej w piwnicy budynku.

S5- 115,64 m2, apartament znajduje się na drugim piętrze budynku i składa się z: salonu połączonego z kuchnią i jadalnią w jednej bryle, trzech sypialni, dwóch łazienek, loggii o powierzchni 19,26 m2, miejsca parkingowego zewnętrznego oraz jednego miejsca garażowego i magazyn w piwnicy budynku.  Cena: 525 000 euro

S4- 101.18 m2, apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku i składa się z: salonu połączonego z kuchnią i jadalnią w jednej bryle, dwóch sypialni, dwóch łazienek, loggii o powierzchni 25,97 m2, miejsca parkingowego zewnętrznego oraz jednego miejsca garażowego i komórki lokatorskiej w budynkach podpiwniczonych. Cena: 450 000 euro

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 3778 Data dodania: 18.01.23 Pokoje: 3 Јazienki: 2
Powierzchnia: 102 m² Rok wybudowan: 2024 Typ: dystans do morza: 450

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
Jacuzzi
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie