Privlaka luksusowa willa w I rzędzie od morza

990 000 €

Do sprzedaży oferujemy luksusową willę z basenem w pierwszym rzędzie do morza w Privlace. Willa zorientowana jest na południe i oddalona jest od centrum miasta o 2,3 km. 

Przed tą willą znajduje się piękna piaszczysta plaża z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze 🙂 

Wewnątrz i na zewnątrz tej willi są całkowicie i luksusowo urządzone. Na podwórzu znajduje się basen o powierzchni 22 m2.

Willa składa się z parteru i pierwszego piętra.

Na parterze znajduje się przedpokój, kuchnia z jadalnią i salonem, pomieszczenie gospodarcze, toaleta, zadaszony taras oraz garaż. Parter ma powierzchnię 89,82 m2.

Wewnętrzne schody prowadzą na piętro, gdzie znajduje się korytarz, łazienka, dwie sypialnie, jedna sypialnia z łazienką oraz zadaszony taras. Wszystkie trzy sypialnie mają wyjście na taras, a łączna powierzchnia pierwszego piętra wynosi 84,27 m2.

Na podwórzu znajdują się trzy miejsca parkingowe oraz jedno w garażu o powierzchni 15,99 m2.

Całkowita powierzchnia willi wynosi 196,09 m2 i została zbudowana na działce o powierzchni 534 m2.

Ze względu na wyjątkową lokalizację, luksusowy i nowoczesny wystrój oraz doskonały układ, nieruchomość ta stanowi wyjątkową okazję do wynajmu turystycznego, a co za tym idzie, bardzo dobrą inwestycję, która zwróci się bardzo szybko i przyniesie zysk.

Ta starannie urządzona willa jest sprzedawana w pełni wyposażona i umeblowana.

Droga dojazdowa jest utwardzona. Dziedziniec willi jest oświetlony i wybrukowany. Willa została zbudowana z ceglanych termobloków. Wszystkie okna wykonane są z materiału PCV, posiadają szybę trójwarstwową oraz rolety elektryczne. Północna część elewacji budynku wyłożona jest wzmocnioną izolacją termiczną o grubości 15 cm, pozostała część elewacji ma grubość 7 cm.

Podłogi w willi są wyłożone kafelkami. Cała willa posiada elektryczne ogrzewanie podłogowe z termostatem w każdym pomieszczeniu. Jeden klimatyzator znajduje się w salonie, a drugi w jednej z sypialni. Drzwi wejściowe są antywłamaniowe. Przygotowania do inteligentnego domu zostały poczynione.

Basen wyłożony jest mozaiką, posiada skimmer i poczyniono przygotowania do podgrzewania. Certyfikat energetyczny tej willi to A.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 6131 Data dodania: 22.05.24 Pokoje: 4 Јazienki: 2
Powierzchnia: 196 m² Wielkość partii: 534 m² Rok wybudowan: 2020 Typ:
dystans do morza: 30

Cechy

balkon/taras
basen
certyfikat energetyczny
klimatyzacja
ogród
ogrzewanie
parking
widok na morze

Udogodnienia

grill
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie