Rogoźnica nowoczesny apartament 109 m2 z basenem tuż przy plaży

535 080 €

Do sprzedaży oferujemy atrakcyjny apartament w nowym budynek w wyjątkowej lokalizacji w Rogoznicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pięknie zagospodarowanej plaży oraz w spokojnej części miasta. Budynek cechuje się prestiżowym charakterem spokoju i intymności, posiada zaledwie 4 lokale mieszkalne i jest dozorowany.

Do budowy wykorzystane zostały wyłącznie wysokiej jakości, sprawdzone materiały, a architekci, kierując się urbanistyką zgodną z otoczeniem, stworzyli projekt w pełni odpowiadający potrzebom dzisiejszych nabywców. Do każdego mieszkania przynależy w cenie strzeżone zewnętrzne miejsce parkingowe, natomiast mieszkanie na parterze będzie posiadało basen i ogródek. Widok na morze i piękny zachód słońca.

PARTER, APARTAMENT 1: pow. 109,20 m2: hol, łazienka, pokój 1 z własną łazienką, pokój 2, pokój 3, schowek, kuchnia, salon i jadalnia, częściowo zadaszony taras, podłoga basenu pow. 20,05m2 oraz część ogrodzona i zielona.

Mieszkanie będzie wyposażone w ceramikę I klasy, wysokiej jakości ceramikę sanitarną, klimatyzatory Inverter, ogrzewanie podłogowe w łazienkach oraz wysokiej jakości rolety aluminiowe (drzwi i okna). Do każdego apartamentu przypisane jest 1 zewnętrzne miejsce parkingowe.

UWAGA: Kupując mieszkanie w tym budynku, kupujący jest zwolniony z płacenia podatku od nieruchomości, ponieważ odbywa się to za pośrednictwem dewelopera, który jest w systemie VAT.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4108 Data dodania: 20.03.23 Pokoje: 3 Јazienki: 2
Powierzchnia: 109 m² Rok wybudowan: 2023 Typ: dystans do morza: 60

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie