Solta, willa 392 m2 z basenem, 100 m od morza.

480 000 €

Do sprzedaży oferujemy wolnostojący dom z basenem, położony w pobliżu pięknej zatoki Sesula na zachodnim wybrzeżu wyspy Šolta.

Powierzchni mieszkalna tej willi to 392m2, nieruchomości znajdują się na działce o powierzchni 432m2 i 100m od morza. Składa się z trzech

kondygnacje – parter, pierwsze i drugie piętro, w obecnym stanie to pięć osobnych apartamentów mieszkań.

Z wymienionych 5 mieszkań, dwa są na dwóch piętrach. Na parterze domu znajduje się przestronne dwupokojowe mieszkanie składające się z dwóch sypialni, kuchni, jadalni, łazienki i salonu oraz kawalerka (kuchnia, łazienka, łóżko). Na pierwszym piętrze znajduje się gustownie urządzone trzypokojowe mieszkanie, podzielone na dwie kondygnacje. Mieszkanie posiada również mały balkon, a także piękny taras. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie i łazienka, natomiast na parterze salon, jadalnia, kuchnia, piękny taras ok. 30m2, kuchnia letnia oraz mały schowek.

Na drugim piętrze domu znajduje się pięknie urządzone trzypokojowe mieszkanie, również na dwóch piętrach z przestronnym tarasem i widokiem na morze. W dolnej części mieszkania znajdują się dwie sypialnie, kuchnia, salon, aw górnej części sypialnia i łazienka.

Działka jest w pełni wykorzystana, natomiast cała nieruchomość jest całkowicie zamknięta. Wewnątrz posesji znajduje się basen o powierzchni 24 m2, duży kamienny grill i taras, a za domem znajduje się pięć miejsc parkingowych. Ta oferta to ciekawy projekt inwestycyjny. 

 

Obiekt położony jest w cichej i spokojnej części zatoki, gdzie znajduje się przyjemna żeglarska restauracja, a do centrum małego, pięknego miasteczka można dojść w zaledwie kilka minut.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4157 Data dodania: 24.03.23 Pokoje: 10 Јazienki: 5
Powierzchnia: 392 m² Typ: dystans do morza: 100

Cechy

balkon/taras
basen
komórka lokatorska
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie