Sovlje nowy apartament 91m2 blisko morza

292 192 €

Do sprzedaży oferujemy nowoczesne apartamenty położone w miejscowości Sovlje w pobliżu Tribunji. Apartamenty składają się z dwóch sypialni, kuchni, salonu, łazienki, WC, dwóch loggi oraz miejsca parkingowego. Apartamenty są oferowane jako w pełni umeblowane co stanowi okazje dla osób które myślą o letnim wynajmie apartamentu w perspektywie zakupu jako inwestycji. 

Apartamenty położone są na parterze lub na I piętrze. Do dyspozycji pozostają dwa baseny, plac zabaw, siłownia. Apartamentowce są monitorowane i chronione.    

Apartament na I piętrze w cenie: 291 552, euro

Sovlje/Tribunj to niewielka miejscowością ze wspaniała spokojną dalmatyńską atmosferę małego miasteczka ma także stare miasto tętniące wakacyjnym życiem.  Miasteczko położone jest 20 minut od Szybenika i 4 km od miasta Vodice. W okolicy znajduje się również jeden z większych portów jachtowych.  w okolicy oraz stare miasto, które tętni życiem.

Stare miasto położone na wodzie czyli na na wysepce, do której można dostać się przez uroczy kamienny most. Tworzy to bajkowy urok.

Tribunj/Sovlje posiada wiele pięknych plaż z jasnobłękitnymi lagunami. Jedne z najciekawszych to plaża Zamalin oraz plaża Sovlje. Plaże posiadają łagodne zejścia do morza oraz jak to w Chorwacji krystalicznie czystą wodę.

Zdjęcia mogą pochodzić z różnych apartamentów w oferowanych budynkach.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 3333 Data dodania: 23.09.22 Pokoje: 3 Јazienki: 2
Powierzchnia: 91 m² Rok wybudowan: 2019 Typ: dystans do morza: 200

Cechy

balkon/taras
basen
ogród
parking

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie