Sveti Filip i Jakov apartament pierwszy rząd do morza

230 000 €

Na sprzedaż oferujemy niezwykle ciekawy apartament z panoramicznym widokiem na morze i wyspy. Znajduje się w miejscowości Sveti Filip i Jakov, w pierwszym rzędzie od morza, blisko plaży, obok centrum miasta.

Apartament mieści się się na trzecim piętrze i jednocześnie na poddaszu budynku mieszkalnego. Składa się ze wspólnej, przestronnej kuchni, jadalni i salonu, trzech sypialni, łazienki, toalety oraz loggii. Całkowita powierzchnia użytkowa netto mieszkania wraz z loggią wynosi 95,98 m2.

Umeblowanie jest wliczone w cenę, okna są drewniane z okiennicami. Podłogi wyłożone są parkietem, płytkami i laminatem. Pompa ciepła do ogrzewania i chłodzenia znajduje się w salonie, w mieszkaniu jest też komin oraz wbudowany otwór na grilla – komin wewnętrzny.

Małe malownicze miasteczko Sveti Filip i Jakov położone jest na wybrzeżu Morza Pašmańskiego, pomiędzy Zadarem a Biogradem. Św. Filip i Jakov to miejscowość znana z dawnych domów letniskowych, które poprzedziły dzisiejsze chaty i dobrze rozwiniętą turystykę. Św. Filip i Jakov słynie z pięknych plaż żwirowych i piaszczystych. Podobnie wzdłuż plaży biegnie piękna promenada, która łączy Riwierę Św. Filip i Jakov – Turanj.

To miłe miejsce oferuje wszystko, czego potrzebujesz do codziennego życia i idealnego wypoczynku. Liczne restauracje, kawiarnie i sklepy sprawią, że pobyt w tym miejscu będzie jeszcze bardziej relaksujący. Sveti Filip i Jakov jest bezpośrednio połączony z miastem Biograd, które oferuje liczne dodatkowe udogodnienia, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się słynny, nowo wybudowany Fun Park Mirnovec.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4909 Data dodania: 06.09.23 Pokoje: 3 Јazienki: 2
Powierzchnia: 96 m² Typ: dystans do morza: 50

Cechy

balkon/taras
ogrzewanie
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie