Trogir/Ciovo dom 150 m2

600 000 €

Do sprzedania dom z basenem położony w ładnej, spokojnej okolicy na Ciovo.

Dom wyremontowany w 2014 roku, łazienki zostały całkowicie wymienione.

Położony na działce o powierzchni 515 m2, składa się z domu z 2 mieszkaniami oraz budynku pomocniczego, w którym znajduje się jedno dodatkowe mieszkanie. Dom jest w pełni umeblowany.

Na parterze domu znajduje się apartament z przestronną kuchnią i salonem, 2 sypialnie i 1 łazienka. Posiada łącznie 40 m2 powierzchni wewnętrznej.

Pierwsze piętro domu składa się z kolejnego mieszkania, które również posiada przestronną kuchnię i salon, ale 3 sypialnie i 2 łazienki. Całkowita powierzchnia wewnętrzna wynosi 52 m2, Wokół pierwszego piętra znajduje się zadaszony, duży balkon ze wspaniałym widokiem na morze. Ma 32 mkw. i zapewnia dużo cienia.

Tuż obok balkonu znajduje się strefa z basenem i tarasem słonecznym, również z widokiem na otwarte morze.

W dolnej części znajduje się dodatkowe mieszkanie, oddzielone od domu. Jest nowo wybudowany, posiada 1 sypialnię i 1 łazienkę, z kuchnią i jadalnią.

Teren zewnętrzny jest dość przestronny, ma dużo wolnego miejsca do parkowania. Wejście na teren posesji jest również ogrodzone. Posesja posiada zbiornik na wodę, używany do podlewania roślin w ogrodzie.

Lokalizacja jest świetna zarówno pod wynajem jak i dla siebie, ma ładne i otwarte widoki na morze, a także piękne zachody słońca.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 2471 Data dodania: 23.05.22 Pokoje: 7 Јazienki: 4
Powierzchnia: 150 m² Typ: dystans do morza: 100

Cechy

balkon/taras
basen
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie