Ugljan dom kamienny z basenem i widokiem na morze

440 000 €

Do sprzedaży oferujemy piękny kamienny dom z basenem i widokiem na morze. Dom został całkowicie wyremontowany w 2019 roku. Jest to dom w zabudowie bliźniaczej położony zaledwie 65 m od morza zlokalizowany w Sutomiščići, wyspa Ugljan.

Parter domu składa się z kuchni z jadalnią oraz salonu i toalety. Wewnętrzna klatka schodowa prowadzi na piętro, gdzie znajduje się jedna sypialnia z łazienką. Ponadto klatka schodowa prowadzi na wysokie poddasze, gdzie znajduje się druga sypialnia z łazienką.

Powierzchnia domu to ok. 75 m2. Został zbudowany na działce o powierzchni 333 m2. Odległość od morza wynosi 65 m, natomiast odległość od centrum wynosi 100 m. Orientacja domu jest w kierunku północno-zachodnim. Na podwórku są dwa miejsca parkingowe. Na dziedzińcu znajduje się basen o powierzchni 23 m2. Nieruchomość doskonale nadaje się pod wynajem turystyczny.

Dom jest sprzedawany umeblowany. Konstrukcja kamienna – ściany o grubości 60 cm. Kompletny remont w 2019r. Dach jest całkowicie nowy i skośny. Okna są drewniane (modrzewiowe) z okiennicami. Pokrycia podłogowe to dachówka Na każdym piętrze znajduje się jeden klimatyzator. Dodatkowo jest komin.

Sutomiščica to jedno z najbardziej malowniczych miejsc na wyspie Ugljan ze słynną przystanią Olive Island. Sutomiščica otoczona jest krystalicznie czystym morzem, plażami i zielenią lasów sosnowych i roślin śródziemnomorskich. Wyspa Ugljan jest najbliższą i najbardziej rozwiniętą wyspą archipelagu zadarskiego. Połączone jest licznymi liniami promowymi i morskimi, których podróż trwa zaledwie 20 minut. Na wyspie znajdują się restauracje, sklepy, szkoły, przystanie, apteki, pogotowie ratunkowe itp., więc pomimo pobytu na wyspie masz wszystko, czego potrzebujesz wraz z bezcennym pięknem i urokiem wyspy.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4461 Data dodania: 30.05.23 Pokoje: 3 Јazienki: 3
Powierzchnia: 75 m² Wielkość partii: 333 m² Typ: dystans do morza: 65

Cechy

balkon/taras
basen
ogród
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie