Wyspa Pag, Lun apartament

295 000 €

 

Budynek składa się z III piętra (parter, piętro i poddasze), balkony są zorientowane na stronę południowo-zachodnią. Na parterze znajdują się dwa apartamenty z bezpośrednim wejściem oraz prywatnym basenem i ogrodem. Na pierwszym piętrze znajdują się dwa mieszkania, a na drugim jeden apartament (penthouse).

Obiekt znajduje się w pierwszym rzędzie do chronionych ogrodów drzew oliwnych Lun. Z tego powodu budowa przed budynkiem nie jest już możliwa. Wszystkie apartamenty mają otwarty widok na morze. Odległość od morza, czyli świeżo wyremontowanej plaży, do której prowadzi zadbana promenada przez ogrody drzew oliwnych Lun wynosi 35 metrów.

Mieszkania są klimatyzowane, zapewnione ogrzewanie podłogowe, stolarka zewnętrzna ALU, wysokiej klasy toalety, w sypialniach parkiet z litego drewna itp..

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 104,69m2 położone na parterze apartamentowca, z czego 62,51m2 to mieszkania + 18,75m2 zadaszony taras + 83m2 taras z basenem + ogród o powierzchni 167,50m2. Basen ma 18m2.

Do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe przed budynkiem, ale istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca parkingowego.

Budynek znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy w Lun na wyspie Pag, 20 km od Novalji i 27 km od Zigljen, gdzie znajduje się port promowy. Planowany termin zakończenia to czerwiec 2023 roku.

 

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 1445 Data dodania: 10.03.22 Pokoje: 3 Powierzchnia: 105 m²
Rok wybudowan: 2023 Typ:

Cechy

parking
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie