Wyspa Pag, Novalja nowoczesny penthouse 90 m2

350 000 €

Wyspa Pag, Novalja penthouse 90 m2 z widokiem na morze i blisko plaży

W Novalji na wyspie Pag oferujemy do sprzedaży penthouse w nowym budynku, który składa się z III pięter, balkony są zorientowane na stronę południowo-zachodnią.

Atrakcyjna lokalizacja w elitarnym kurorcie pomiędzy luksusowymi willami w Novalji, w pobliżu plaży Babe. Lokalizacja tylko 200 metrów od morza i plaży, 600 metrów od sklepów i restauracji oraz blisko innych obiektów socjalnych.

Apartament A5 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: holu wejściowego, dwóch sypialni (13,11 i 10,26 m2), dwóch łazienek, salonu, kuchni i jadalni, dwóch zadaszonych tarasów (pow. 18 i 11 m2 i) oraz dwa zewnętrzne miejsca parkingowe o łącznej powierzchni rozliczeniowej 89,59 m2.

Podczas budowy zachowano najwyższe standardy jakości, a dużą uwagę zwrócono na detale takie jak: panoramiczne widoki z tarasów, zagospodarowanie terenu, klimatyzacja w każdym pomieszczeniu, rolety elektryczne, kabiny prysznicowe Walk-In, prysznic podtynkowy, gresy 120x40cm, wpuszczane oświetlenie sufitowe, światła na czujniku, SAT/TV, bambusowe podłogi, nowoczesna stolarka okienna, szklane i aluminiowe ogrodzenie, Certyfikat energetyczny klasa A.

Wspaniała konstrukcja i luksusowy wystrój w pobliżu pięknej plaży i czystego morza sprawiają, że apartamenty te są idealnym miejscem na inwestycję i wakacje.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 2573 Data dodania: 01.06.22 Pokoje: 3 Јazienki: 2
Powierzchnia: 90 m² Rok wybudowan: 2022 Typ: dystans do morza: 200

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie