O nas

Bezpieczeństwo wypracowanych latami środków jest równie ważne, jak samo ich zdobycie. Niewiele osób ma profesjonalną wiedzę na temat dział sztuki czy giełdy papierów wartościowych, gdzie można zainwestować nasz majątek. Rozwiązanie, które pozwala bezpiecznie zainwestować a jednocześnie móc korzystać z naszego majątku jest zatem projektem idealnym. Apartament czy dom położony nad ciepłym morzem z pięknym widokiem i gwarancją słonecznej pogody latem jest takim właśnie rozwiązaniem dla każdego z nas.

W Sunny-Estate.eu pomagamy wszystkim tym, którzy mają marzenia o własnej nieruchomości w pięknej Chorwacji. Niezależnie od budżetu i tego czy marzenie to apartament, dom, pensjonat czy posiadłość nadmorska, przeprowadzimy Was bezpiecznie przez nieznany ląd chorwackich zawiłości prawnych, księgowych i podatkowych. Wskażemy jak bezpiecznie dokonać inwestycyjnego zakupu nieruchomości zarówno dla siebie jak i pod wynajem. Rozwiejemy mgły obsługi wynajmu w portalach bookingowych, a nawet poprowadzimy za Was pełną  obsługę gości, podczas gdy Wy znajdziecie czas na wypoczynek.

Zapraszamy do współpracy

Poznaj nasz zespół

Chorwacja to wspaniale położone Państwo na pograniczu Europy Środkowej i Południowej, nad Adriatykiem. Dzięki temu ma delikatny śródziemnomorski klimat, gdzie temperatury nawet w ziemie nie spadają poniżej zera. Dla Europejczyków Chorwacja, to wyjątkowe miejsce, gdzie lubimy jeździć na wakacje, ale też atrakcyjne miejsce inwestowania w nieruchomości.

Urszula Szumigaj

Na chorwackim wybrzeżu panuje przyjemny śródziemnomorski klimat, a zatem słoneczne i cieple lato. Średnia temperatura powietrzna w lecie wynosi ok 23°C na północnym wybrzeży i 25 °C na południu. Są to zatem warunki idealne do urlopowania i życia po prostu. Zakup nieruchomości na chorwackim wybrzeżu czy na jednej z ponad 1200 wysp jest zatem wymarzoną inwestycją z atrakcyjną stopą zwrotu gdy będziemy ja chcieli wynajmować lub gdy potraktujemy ją jako lokatę kapitału.

Bartosz Tęcza