Makarska dom z basenem i pięknym widokiem

540 000 €

Do sprzedaży oferujemy dom z basenem i przestronnym ogrodem w Makarskiej, wyjątkowej lokalizacji z niezakłóconym widokiem na morze. Dom ma łączną powierzchnię mieszkalną 342m2 rozmieszczoną na parterze i piętrze. Dom posiada dwa osobne wejścia, dlatego istnieje możliwość podziału na cztery osobne lokale mieszkalne.

Zachodnia część budynku jest w pełni wyposażona i umeblowana i składa się z lokalu mieszkalnego na parterze, gdzie znajdują się dwie sypialnie, łazienka, kuchnia z jadalnią, salon.

Na piętrze znajduje się apartament z dwiema sypialniami, łazienką, kuchnią i jadalnią, salonem oraz południowym balkonem z pięknym widokiem na morze.

Wschodnia część budynku jest ozdobiona z zewnątrz i wykończona, natomiast wnętrze jest niewykończone. Od strony południowej budynku znajduje się przestronny taras, basen zewnętrzny o powierzchni 18m2 oraz miejsca parkingowe na trzy samochody.

Po północnej stronie posesji znajduje się również taras z zewnętrznym grillem i gajem oliwnym. Sam obiekt znajduje się w stałej lokalizacji o powierzchni 750m2. Zgodnie z aktualnymi zapisami planu zagospodarowania przestrzennego obiekt może zostać rozbudowany o kolejne dwie kondygnacje. Dom jest wynajmowany, a w zeszłym roku został uznany za jedyny obiekt z maksymalną oceną gości ze wszystkich obiektów w rejonie Makarskiej.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 6203 Data dodania: 24.05.24 Pokoje: 4 Јazienki: 2
Powierzchnia: 342 m² Typ:

Cechy

balkon/taras
basen
klimatyzacja
ogród
ogrzewanie
parking
widok na morze

Udogodnienia

grill
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie