Privlaka, art house, środziemnomorski dom z basenem

570 000 €

Do sprzedaży oferujemy wyjątkowy designerski nowoczesny dom w stylu śródziemnomorskim z basenem w Privlace. Jest to nieruchomość, która doskonale łączy nowoczesną architekturę z tradycyjnym dalmatyńskim stylem. Na szczególną uwagę zasługuje piękna kamienna fasada i duże przeszklone ściany oraz starannie zagospodarowany i oświetlony ogród z basenem. Wnętrze jest również starannie urządzone, a dom sprzedawany jest w pełni umeblowany.

Dom składa się z parteru i pierwszego piętra. Na parterze znajduje się łazienka, kuchnia z jadalnią i salonem oraz wewnętrzna klatka schodowa. Dodatkowo na piętrze znajdują się dwie sypialnie i łazienka.

Powierzchnia domu wynosi 98 m2 i został zbudowany na działce o powierzchni 158 m2. Powierzchnia basenu wynosi 32 m2. We wszystkich pomieszczeniach domu z wyjątkiem sypialni zainstalowano elektryczne ogrzewanie podłogowe. Klimatyzatory zainstalowano w obu sypialniach i salonie. Dodatkowo w domu znajduje się kominek. Drzwi do pokoju wykonane są z drewna sosny syberyjskiej.

Basen jest podgrzewany a jego wymiary to 8×4 m. 

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 5126 Data dodania: 12.10.23 Pokoje: 3 Јazienki: 2
Powierzchnia: 98 m² Wielkość partii: 158 m² Rok wybudowan: 2022 Typ:
dystans do morza: 900

Cechy

balkon/taras
basen
certyfikat energetyczny
klimatyzacja
ogród
ogrzewanie
parking

Udogodnienia

grill
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie