Sukośan apartamentowiec I rząd od morza oferta inwestycyjna

1 387 000 €

Do sprzedaży oferujemy budynek z luksusowymi apartamentami w nowym, nowoczesnym kompleksie w topowej lokalizacji w Sukošan – 1 rząd do morza!

W naszej ofercie posiadamy luksusowe apartamenty w doskonałej lokalizacji w Sukošan. W nowoczesnym kompleksie znajdują się 3 budynki mieszkalne z łącznie 15 mieszkaniami.

Apartament penthouse znajduje się w budynku w 1 rzędzie do morza. Jest to apartament na 2Nd piętro. Z apartamentu roztacza się piękny widok na morze. Układ pomieszczeń składa się z przedpokoju, sypialni, sypialni z łazienką, łazienki, kuchni z jadalnią i salonem oraz loggii. Powierzchnia użytkowa netto opisywanego lokalu wynosi 83,04 m2. Schody wewnętrzne prowadzą na przestronny taras na dachu o powierzchni 73,15 m2. Dodatkowo do apartamentu przynależy miejsce parkingowe przed budynkiem. Łączna powierzchnia użytkowa netto mieszkania wraz ze wszystkimi dodatkowymi częściami wynosi 104,04 m2.

Apartament na 1 piętrze a którego roztacza się wspaniały widok na morze. Układ pomieszczeń składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, sypialni z łazienką, łazienki, kuchni z jadalnią i salonem oraz loggii. Powierzchnia użytkowa netto opisywanego lokalu wynosi 87,89 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy jedno miejsce parkingowe przed budynkiem. Całkowita powierzchnia użytkowa netto mieszkania wraz ze wszystkimi dodatkowymi częściami wynosi 90,39 m2.

Apartament na parterze, roztacza się z niego również wspaniały widok na morze. Układ pomieszczeń składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, sypialni z łazienką, łazienki, kuchni z jadalnią i salonem oraz zadaszonego tarasu i tarasu, na którym znajduje się basen. Powierzchnia użytkowa netto opisywanego lokalu wynosi 100,62 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 109,23 m2 oraz miejsce parkingowe przed budynkiem. Łączna powierzchnia użytkowa netto mieszkania wraz ze wszystkimi dodatkami wynosi 114,04 m2.

Budynek jest w trakcie budowy, zakończenie budowy i oddanie do użytku spodziewane jest wiosną 2026 roku.

Inwestorem tego kompleksu mieszkaniowego jest spółka w systemie VAT, a nabywca nie płaci podatku od przeniesienia własności nieruchomości przy zakupie.

W budynku znajduje się winda. Apartamenty na parterze są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Podłogi wyłożone są płytkami i parkietem. Okna wykonane są z materiału PCV z trójwarstwowym szkłem, roletami elektrycznymi i moskitierami. Do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń w sypialniach i salonie zostaną zainstalowane klimatyzatory. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w łazienkach.

Drzwi wejściowe do mieszkania są antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

Oczekiwany jest doskonały certyfikat energetyczny A+!

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 6071 Data dodania: 15.05.24 Pokoje: 9 Јazienki: 6
Rok wybudowan: 2026 Typ: dystans do morza: 65

Cechy

balkon/taras
basen
certyfikat energetyczny
ogród
ogrzewanie
parking
widok na morze
winda

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak
  • Faktura VAT: TAK