Trogir, niezwykła oferta odrestaurowany dom z XIV wieku

359 000 €

Do sprzedaży oferujemy zupełnie wyjątkową ofertę, wspaniały kamienny dom z XIV wieku w sercu Trogiru, położony zaledwie 100 m od portu i promenady. Dom składa się z przestronnego podwórka, wychodzącego bezpośrednio z ulicy. 

Drugie piętro, składa się z 3 sypialni, z możliwością zrobienia jednej jako kawalerki, ponieważ ma już zainstalowaną kuchnię i łazienkę. Pokoje są ładnie urządzone i umeblowane, z uwzględnieniem wszelkich szczegółów.

Piętra połączone są w jednej części marmurowymi schodami, natomiast druga część połączona jest z okrągłymi drewnianymi schodami. Jest wystarczająco dużo miejsca, aby umieścić nawet kilka półek na książki, ponieważ właściciele lubią czytać.

Trzecie piętro składa się z otwartej przestrzeni dziennej z kuchnią i małą galerią. Dzięki licznym oknom jest bardzo dobrze doświetlony naturalnym światłem. Cały teren jest ładnie zagospodarowany, a każdy metr jest wykorzystany mądrze i wydajnie.

Na tym piętrze znajduje się również łazienka i kominek, nadal używany, zwłaszcza zimą. Cały dom jest w doskonałym stanie i jest sprzedawany umeblowany, z kilkoma meblami, które ze względu na wartość sentymentalną zostaną zabrane ze sobą przez właściciela.

Posiada centralne ogrzewanie w okresie zimowym, a każde piętro ma 1 klimatyzator. Dom jako cała kamienica podzielony jest na 2 części, parter i piętro należą do sąsiadów, a piętro 2 i 3 do właścicieli. Oba wejścia są rozdzielone, a każdy właściciel ma swoją część domu.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4612 Data dodania: 21.06.23 Pokoje: 4 Јazienki: 2
Powierzchnia: 110 m² Wielkość partii: 68 m² Typ: dystans do morza: 100

Cechy

ogród
ogrzewanie

Udogodnienia

klimatyzacja

Okolica/Widok na mapie