Vir piękny apartament tuż przy plaży

315 000 €

Na sprzedaż oferujemy doskonały apartament zaledwie 50m od morza i plaży na wyspie Vir. Jest to drugi rząd do morza. Z apartamentu roztacza się częściowy piękny widok na morze, plaże oraz pachnące latem sosny. Zagwarantowany bezpośredni dostęp do morza. Apartament mieści się na parterze. Układ pokoi składa się z 2 sypialni, łazienki, kuchni z jadalnią i salonem, loggii oraz odkrytego tarasu. Opisana powierzchnia użytkowa netto wynosi 58,87 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 19,27 m2 oraz 2 miejsca parkingowe. Całkowita powierzchnia netto mieszkania wraz z obudowami wynosi 65,80 m2 Zakończenie budowy i wprowadzenie się planowane jest na wiosnę 2024 roku. Łącznie 4 lokale mieszkalne w budynku.

Izolacja termiczna elewacji 10 cm Styropian. Konstrukcja z ceglanego bloku termicznego. Wykładziny podłogowe to płytki. Okna PCV z roletami elektrycznymi i moskitierami. Klimatyzacja w salonie i sypialniach. Dodatkowo ogrzewanie podłogowe na prąd w łazience. Drzwi wejściowe są antywłamaniowe i ognioodporne. Oczekiwany jest certyfikat energetyczny A.

Wyspa Vir jest jednym z najbardziej znanych ośrodków turystycznych w Chorwacji. Wyspa Vir znajduje się na północnym zachodzie żupanii zadarskiej. Otoczony jest Morzem Virskim i Kanałem Povljańskim oraz licznymi mniejszymi zatokami. Z lądem jest połączony mostem.
Wcięte wybrzeże wyspy Vir o długości 31,43 km jest ozdobione wieloma plażami, od piaszczystych, żwirowych po skaliste, skaliste, od zatłoczonych plaż z różnorodnymi udogodnieniami po kameralne zatoczki, będące częścią dziewiczej przyrody. Plaże wyspy Vir, częściowo położone wzdłuż lasów sosnowych z krystalicznie czystym morzem, sprawiają, że wyspa ta jest idealna na rodzinne wakacje.
Oprócz turystyki w miesiącach letnich, Vir jest idealną oazą spokoju dla życia rodzinnego w zimie. Posiada wszystkie niezbędne udogodnienia: szkołę, przedszkole, sklepy, dworzec autobusowy, restauracje i kawiarnie.
Odległość od miasta Vir wynosi 26 km, a od najbliższego miasta Nin – 12 km.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 6004 Data dodania: 24.04.24 Pokoje: 3 Јazienki: 1
Powierzchnia: 58 m² Rok wybudowan: 2023 Typ: dystans do morza: 50

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
ogród
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie