Zadar Petrcane, penthouse 80 m od morza

390 000 €

Do sprzedaży oferujemy nowoczesny dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu w Petrcane. Morze i pierwsze plaże oddalone są o 80 m, a centrum miasta o zaledwie 180 m.  Te nieruchomości z pewnością spełnią Twoje kryteria ze względu na dobry rozkład pokoi, świetną lokalizację i piękny widok na morze. Wszystkie apartamenty są zorientowane na południe.

Dwupoziomowy apartament z tarasem na dachu znajduje się na pierwszym i drugim piętrze budynku mieszkalnego. Na piętrze znajduje się wejście, sypialnia z łazienką oraz wewnętrzna klatka schodowa prowadząca na drugie piętro. Ponadto drugie piętro składa się z przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, łazienki, 2 sypialni, zadaszonego balkonu, wewnętrznych schodów prowadzących na taras na dachu.

Penthouse apartament z tarasem na dachu ma powierzchnię netto 100,38 m2. Ponadto do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe oraz komórka lokatorska znajdująca się w piwnicy. Łączna powierzchnia użytkowa netto apartamentu wynosi 109,69 m2.

Petrcane to małe miasteczko położone między miastami Zadar i Nin. Petrcane słynie z ekskluzywnych willi, hoteli noclegowych oraz bogatej oferty gastronomicznej, co sprawia, że turystyka jest na godnym pozazdroszczenia poziomie. W zielonym lesie na Punta Radmana rozwinęła się Osada Hotelowa Pinija, a po drugiej, północno-zachodniej stronie miasta, powstał ośrodek wypoczynkowy i kompleks hotelowy Punta Skala.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 5725 Data dodania: 22.02.24 Pokoje: 4 Јazienki: 2
Powierzchnia: 109 m² Typ: dystans do morza: 80

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
komórka lokatorska
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie