Bibinje, 2 pokojowe mieszkanie, 10 min od morza

182 000 €

Do sprzedaży oferujemy doskonałe dwupokojowe mieszkanie w Bibinje, do którego można wprowadzić się od zaraz. Mieszkanie ma doskonały rozkład. Ze względu na bliskie sąsiedztwo miasta Zadar apartament ten doskonale nadaje się do zamieszkania na stałe, a ze względu na bliskość morza jest również doskonałym mieszkaniem wakacyjnym. Apartament posiada również częściowy widok na morze.

Jest to mieszkanie na drugim piętrze. Układ pomieszczeń składa się z przedpokoju, 2 sypialni, łazienki, toalety, spiżarni, kuchni z jadalnią i salonem oraz zadaszonego tarasu. Powierzchnia użytkowa netto tych pomieszczeń wraz z tarasem wynosi 63,75 m2.

Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Całkowita powierzchnia użytkowa netto tego mieszkania wraz z miejscem postojowym wynosi 66,15 m2.

Budynek znajduje się zaledwie 650 m od morza i centrum Bibinje.

Ten budynek powstał w 2018 roku. W budynku znajduje się łącznie 6 lokali mieszkalnych.

Pokrycia podłogowe to płytki i laminat. Fasada posiada izolację termiczną. Okna wykonane są z materiału PCV z roletami. W mieszkaniu są łącznie 3 klimatyzatory. Urządzenia znajdują się w sypialniach oraz w salonie. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia mieszkania zostały przygotowane do centralnego ogrzewania podłogowego gazowego. Wreszcie drzwi wejściowe są antywłamaniowe i ognioodporne. Certyfikat energetyczny tej nieruchomości to A.

Od historycznego miasta Zadar na południowy wschód, między adriatycką drogą turystyczną a morzem, leży miasto Bibinje, które zdobi około 4 km linii brzegowej z promenadami i plażami. Bibinje oferuje szereg możliwości dla tych, którzy oprócz pływania i opalania chcą wzbogacić swoje wakacje o inne zajęcia. Piękna przyroda otaczająca Bibinje sprzyja spacerom, jeździe na rowerze, idealne warunki do żeglowania, nurkowania, windsurfingu, zewnętrzne place zabaw, wyposażona hala sportowa itp. Istnieje kilka restauracji z lokalnymi specjałami, kawiarnie, duża liczba sklepów, poczta biuro z kantorem. , przedszkole, przychodnia lekarska, klinika dentystyczna, apteka itp. W okolicy Bibinje znajduje się Marina Dalmacija, która jest jedną z największych marin na Adriatyku.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4382 Data dodania: 10.05.23 Pokoje: 3 Јazienki: 1
Powierzchnia: 63 m² Rok wybudowan: 2018 Typ: dystans do morza: 650

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie