Biograd na Moru, apartament 2 piętro, 77 m2

230 300 €

Do sprzedaży oferujemy bardzo ładny apartament w Biograd na Moru. Będzie to nowy budynek, mieszkanie na drugim piętrze. Układ pomieszczeń składa się z przedpokoju, 2 sypialni, łazienki, toalety, kuchni z jadalnią i salonem oraz zadaszonego tarasu. Powierzchnia użytkowa netto opisywanego lokalu to 72,24m2. Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe.

Całkowita powierzchnia netto mieszkania wraz z opisanym wyposażeniem to 77,04m2. Istnieje możliwość dokupienia tarasu na dachu.

W sumie budynek ma parter i dwa piętra. W budynku znajduje się łącznie 6 mieszkań. Planuje się wprowadzić do końca 2024 roku.

Odległość obiektu od morza 850 m. Odległość obiektu od centrum Biogradu 1 km. 

Apartament zawiera elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazience. Okna PCV z roletami elektrycznymi i moskitierami. Klimatyzacja w salonie i sypialniach. Drzwi wejściowe są antywłamaniowe i ognioodporne. Budynek jest podłączony do pełnej infrastruktury. Oczekiwany jest certyfikat energetyczny A.

Biograd na Moru, miasto i port, znajduje się 28 km na południe od Zadaru, na małym półwyspie i stałym lądzie. Biograd jest portem promowym na wyspę Pašman. Dzięki swojemu położeniu na najbardziej zróżnicowanej części chorwackiego wybrzeża Adriatyku, obszar ten oferuje doskonałe możliwości dla turystyki żeglarskiej i żeglarstwa, jak niewiele innych części Morza Śródziemnego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się trzy Parki Narodowe: Paklenica, Archipelag Kornati i Krka, a także Parki Przyrody Telaščica i Jezioro Vransko. Oprócz dziedzictwa kulturowego i historycznego Biograd znany jest również z pięknych plaż, malowniczych zatok i różnych obiektów noclegowych. W mieście znajduje się wiele restauracji oferujących specjały kuchni lokalnej i międzynarodowej.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4325 Data dodania: 19.04.23 Pokoje: 3 Јazienki: 2
Powierzchnia: 72 m² Rok wybudowan: 2024 Typ: dystans do morza: 850

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
ogrzewanie
parking

Udogodnienia

klimatyzacja

Okolica/Widok na mapie