Brać, dwupiętrowy apartament 66 m2 i miejsce na łódź w marinie

179 000 €

Na wyspie Brać oferujemy do sprzedaży klimatycznie urządzony apartament z widokiem na morze.

Apartament znajduje się w domu i składa się z dwóch pięter. Powierzchnia działki wynosi 249 m2, a część dzienna 66,25 m2. Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, salon i łazienka. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się trzy sypialnie.

Mieszkanie jest przytulne i ma śródziemnomorski styl, ładnie urządzone i posiada balkon z pięknym widokiem na morze.

Jest klimatyzowany i posiada miejsce parkingowe o powierzchni 12 m2. Apartament posiada również wspólny taras z grillem i małą komórkę lokatorską.

Właściciel obecnie płaci za miejsce do cumowania łodzi w pobliżu.

Wyspa Brac jest największą (400 km2) w Dalmacji i ma najkrótszą przeprawę promową ze Splitu, około 40 minut. Ma populację mieszkańców przez cały rok, a promy kursują co kilka godzin do Supetaru. Stamtąd po wyspie kursuje zintegrowany transport publiczny. Większość ludzi trzyma się pięknego wybrzeża, ale w głębi lądu ma wspaniałe krajobrazy i zaciszne łąki oraz gaje oliwne i winne. Główne miasta to terminal promowy Supetar, Milna, Postira, Splitska i Bol. Nie musisz podróżować daleko, aby znaleźć własną ustronną plażę.

Plaża w Bolu jest przedstawiana w większości chorwackich materiałów turystycznych, znanych jako „Zlatini Rat” lub „Złoty Róg”. Nieruchomości w Bolu są szczególnie poszukiwane, ponieważ stały się ośrodkiem „aktywnych wakacji” i są zatłoczone przez całe lato – http://www.bol-croatia.com/windsurfing-sports.htm. Na wyspie znajduje się małe lotnisko dla prywatnych samolotów. Najpopularniejszymi nieruchomościami sprzedawanymi na Brac są apartamenty wakacyjne w pobliżu nadmorskich wiosek, często niedawno wybudowane.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4084 Data dodania: 14.03.23 Pokoje: 4 Јazienki: 1
Powierzchnia: 66 m² Wielkość partii: 249 m² Typ: dystans do morza: 100

Cechy

balkon/taras
komórka lokatorska
parking
widok na morze

Udogodnienia

grill
klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie