Kastela, kamienny dom 270 m2 do remontu z dużym potencjałem, blisko morza

280 000 €

Oferujemy ten przestronny, stary kamienny dom z ogromnym potencjałem, wymagający całkowitego remontu, z dużym tarasem na dachu.

Nieruchomość położona jest 80m od brzegu morza w miejscowości Kastela.

Budynek ma powierzchnię mieszkalną wynoszącą 270 m2 i byłby bardzo dużym domem rodzinnym lub małym hotelem, obsługującym rosnącą liczbę odwiedzających tę okolicę.

Do dyspozycji parter, pierwsze i drugie piętro oraz poddasze z wyjściem na taras. Na parterze znajduje się kuchnia, łazienka oraz piwnica, do której prowadzi osobne wejście. Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia, łazienka i 2 sypialnie, natomiast na drugim piętrze znajduje się 5 pokoi prowadzących z korytarza.

Budynek jest w dobrym stanie, jednak wewnątrz wymaga całkowitej modernizacji.

Ponieważ nieruchomość znajduje się na obszarze chronionym, nie można wznosić ani rozbudowywać żadnych innych budynków, które blokowałyby wspaniały widok na morze z tarasu na dachu.

W okolicy mnóstwo sklepów i barów, nad morzem tereny rekreacyjne, a do lotniska można dojechać samochodem w zaledwie 15 minut.

Kastela to historyczny obszar, z wieloma starymi i charyzmatycznymi budynkami oraz wąskimi uliczkami, pomiędzy Splitem a Trogirem, a jego nazwa wzięła się od faktu, że rozwinęła się wokół kilku średniowiecznych zamków, które zostały zbudowane wzdłuż tej części wybrzeża. Większość z nich nadal stoi i pochodzi z części lokalnego obszaru chronionego.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 5000 Data dodania: 22.09.23 Pokoje: 7 Јazienki: 2
Powierzchnia: 270 m² Wielkość partii: 85 m² Typ: dystans do morza: 80

Cechy

balkon/taras
widok na morze
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie