Luksusowy apartament w Bibije

775 000 €

Na sprzedaż niezwykle luksusowy apartament zlokalizowany w luksusowym nowym budynku w pierwszym rzędzie do morza. Winda łączy garaż podziemny ze wszystkimi piętrami. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Ta nieruchomość oferuje fantastyczny widok na morze.

Apartament znajduje się na parterze budynku. Układ pomieszczeń składa się z przedpokoju, 3 sypialni, z czego jedna posiada własną łazienkę, łazienki, pomieszczenia gospodarczego, kuchni z jadalnią i salonem oraz loggii. Powierzchnia użytkowa netto opisywanego lokalu wynosi 119,04 m2

Oprócz mieszkania znajduje się miejsce postojowe w garażu oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Całkowita powierzchnia netto mieszkania wraz z aneksami wynosi 126,63 m2.

Dla 6 współwłaścicieli w budynku znajduje się wspólny basen na dziedzińcu budynku o powierzchni 42 m2.

Nieruchomość ta jest zorientowana na południe. Znajduje się bezpośrednio nad morzem. Odległość od centrum wynosi 1,2 km.

W budynku znajduje się winda łącząca garaż z pozostałymi piętrami a nowoczesne meble i wyposażenie wliczone są w cenę.

Basen przelewowy wyposażony jest w ogrzewanie, a jego pokrycie jest mozaikowe.

Pokrycia podłogowe to płytki. Okna aluminiowe z szybą trójwarstwową i roletami elektrycznymi. Brisolei na loggii. Klimatyzacja w salonie i każdej sypialni. W całym mieszkaniu ogrzewanie podłogowe sterowane zdalnie. Certyfikat energetyczny A+. Drzwi wejściowe są antywłamaniowe i ognioodporne.

Od historycznego miasta Zadar na południowy wschód, pomiędzy adriatycką drogą turystyczną a morzem, znajduje się miasto Bibinje, które zdobi około 4 km wybrzeża promenadami i plażami. Bibinje oferuje szereg możliwości dla tych, którzy oprócz pływania i opalania chcą wzbogacić swoje wakacje o inne zajęcia. Piękna przyroda otaczająca Bibinje sprzyja spacerom i jeździe na rowerze, idealne warunki do żeglowania, nurkowania, windsurfingu, place zabaw na świeżym powietrzu, wyposażona hala sportowa itp. Znajduje się tu kilka restauracji z lokalnymi specjałami, kawiarnie, duża liczba sklepów, poczta biuro z kantorem, przedszkole, przychodnia ogólna, klinika dentystyczna, apteka itp. W okolicy Bibinje znajduje się Marina Dalmacija, która jest jedną z największych marin na Adriatyku.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 5582 Data dodania: 18.01.24 Pokoje: 4 Јazienki: 2
Powierzchnia: 126 m² Rok wybudowan: 2021 Typ: dystans do morza: 7

Cechy

balkon/taras
basen
certyfikat energetyczny
garaż
ogrzewanie
parking
widok na morze
winda

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie