Makarska nowe apartamenty z basenem i widokiem na morze. 45-82m2 od 160 tyś euro

160 176 €

Makarska nowy projekt. Do sprzedaży oferujemy atrakcyjne i nowoczesne apartamenty w budynkach  zachodniej części kurortu. Apartamenty zlokalizowane są w nowoczesnym kompleksie składającym się z trzech wolnostojących budynków, w których znajdzie się 120 mieszkań wraz z przynależnymi miejscami garażowymi (144 miejsca postojowe w garażu). Wszystkie apartamenty będą miały otwarty widok na morze. Na terenie obiektu znajdą się dwa przestronne baseny zewnętrzne z leżakami, bar, plac zabaw dla dzieci oraz baseny z jacuzzi. Rozwiązanie architektoniczne, projekt przestrzeni oraz jakość wykonania zostały wykonane zgodnie z najwyższymi współczesnymi światowymi standardami, a szczególny nacisk położono na ochronę środowiska i stworzenie najwyższej jakości środowiska życia. Sam kompleks zaprojektowany jest w taki sposób, aby zapewnić przyszłym najemcom wysoki standard mieszkań z szerokim wachlarzem usług (utrzymanie obiektu, usługi porządkowe, usługi wynajmu turystycznego, usługi przyjmowania gości itp.).

Budowa i wyposażenie lokali mieszkalnych będzie przebiegać zgodnie z najwyższymi standardami (ceramika, parkiet dębowy pierwszej klasy, klimatyzowane pokoje w apartamentach, łazienki z ogrzewaniem podłogowym, szklane ogrodzenie balkonu, Sat/TV i Internet we wszystkich pokojach, okna z żaluzjami, antywłamaniowe drzwi wejściowe).

Na początkowym etapie budowy istnieje możliwość pewnych zmian w układzie i wyposażeniu lokali mieszkalnych zgodnie z życzeniem kupującego.

Inwestor jest osobą prawną, istnieje możliwość odliczenia VAT.

Zakończenie budowy i oddanie do użytkowania planowane jest do końca 2024 roku, proces rejestracji do połowy 2025 roku.

Ceny za miejsca garażowe: 20-25 tys. euro.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4393 Data dodania: 15.05.23 Pokoje: 2 Јazienki: 1
Powierzchnia: 45 m² Rok wybudowan: 2025 Typ: dystans do morza: 900

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
Jacuzzi
ogród
ogrzewanie
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie