Murter, dom inwestycyjny 80 m od morza

500 000 €

Do sprzedaży oferujemy dom przeznaczony pod inwestycje w doskonałej lokalizacji z widokiem na morze i zaledwie 80 m od plaży.

Dom składa się z 2 apartamentów.

Mieszkanie na parterze posiada 2 zadaszone tarasy i jest w stanie surowym o powierzchni 126 m2 z wykończonym węzłem sanitarnym. Drugie mieszkanie na pierwszym piętrze (całkowicie wykończone w niezbędne meble, stolarka wewnętrzna z wysokiej jakości drewna dębowego, stolarka zewnętrzna PCV) składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, dużej jadalni oraz salonu otwieranego na na taras z widokiem na morze.

Mieszkanie na parterze i na piętrze połączone są wewnętrzną  klatką schodową. W razie potrzeby oba wejścia do mieszkań można oddzielić ścianką działową ze względu na obecność dwóch drzwi wejściowych do domu co stanowi dodatkowy atut przy wynajmie.

Dom położony jest na łagodnym wzniesieniu, przy cichej ulicy, przed i za domem znajduje się pas zielonego lasu, niezwykle przyjemny ze względu na naturalną klimatyzację w miesiącach letnich.

Dzięki swojej przestronności, położeniu obok lasu sosnowego, widokowi na morze oraz odseparowaniu od sąsiednich domów, zapewnia przyszłemu właścicielowi wyjątkowy komfort. Ponadto jest miejsce na budowę basenu. 

Dodatkowym atutem jest blisko 2 przystani co daje możliwość zacumowania mniejszej łodzi w odległości ok. 80m od domu.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 5047 Data dodania: 08.10.23 Pokoje: 6 Јazienki: 2
Powierzchnia: 278 m² Wielkość partii: 600 m² Rok wybudowan: 2005 Typ:
dystans do morza: 80

Cechy

balkon/taras
ogród
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie