Pridraga, luksusowa willa z basenem tuż nad morzem

1 150 000 €

Do sprzedaży oferujemy luksusowo urządzoną willę z basenem w pierwszym rzędzie do morza, zlokalizowaną w miejscowości Pridraga. Ta wyjątkowo piękna, nowo wybudowana willa z basenem i sauną, położona w pierwszym rzędzie od morza w miejscowości Pridraza. Widok na morze z domu jest cudowny. Położony jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu sosen.

Willa jest bardzo nowocześnie urządzona.

Willa składa się z parteru i pierwszego piętra. Na parterze znajduje się przedpokój, łazienka, kuchnia z jadalnią i salonem, zadaszony taras, pomieszczenie techniczne oraz garaż. Na piętrze znajduje się także korytarz, sauna, cztery sypialnie, każda z własną łazienką oraz loggia.

Powierzchnia domu wynosi 204,94 m2. Powierzchnia basenu wynosi 36 m2. Działka, na której zbudowany jest dom, ma powierzchnię 666 m2. W sumie dostępne są 3 miejsca parkingowe, w tym jedno w garażu.

Wokół domu znajduje się plac zabaw dla dzieci i grill zewnętrzny, a przy basenie znajduje się prysznic zewnętrzny.

Willa została wybudowana w 2022 roku. Konstrukcję wykonano z bloczków termoprzewodzących, ocieplonych styropianem o grubości 10 cm.

Willa jest w pełni umeblowana i wyposażona i jako taka jest sprzedawana.

Pokrycia podłogowe to płytki. Okna aluminiowe z szybą trójwarstwową, roletami elektrycznymi i moskitierami. W każdym pokoju znajduje się jeden klimatyzator. W domu wykonano przygotowania do centralnego ogrzewania, czyli wykonano do niego instalacje. W garażu znajdują się panele słoneczne, które służą do podgrzewania wody. Drzwi wejściowe są aluminiowe Schüco.

Pridraga to miejscowość w gminie Novigrad położona na półwyspie pomiędzy morzami Novigrad i Karina. Pridraga to bardzo piękne, przyjemne i spokojne miejsce, idealne na wakacje, a wybrzeże zdobią piękne plaże. Odległość od Zadaru wynosi zaledwie 35 km.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4889 Data dodania: 05.09.23 Pokoje: 5 Јazienki: 5
Powierzchnia: 204 m² Rok wybudowan: 2022 Typ: dystans do morza: 50

Cechy

balkon/taras
basen
certyfikat energetyczny
klimatyzacja
ogród
widok na morze

Udogodnienia

grill
  • Widok na morze: tak
  • Basen: tak

Okolica/Widok na mapie