Primosten, dom 490 m2 blisko morza, oferta inwestycyjna

590 000 €

Zapraszamy do oferty sprzedaży domu wolnostojącego w Primošten, z zachwycającym widokiem na morze i starą część miasta. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru, pierwszego piętra i drugiego piętra. Obecny standard można w łatwy sposób podwyższyć poprzez home staging ( www.eko-design.eu).  

W piwnicy jednopokojowe mieszkanie (kuchnia z jadalnią, przedpokój, łazienka, schowek, sypialnia). Ze wszystkich pokoi wyjście na zadaszony taras o powierzchni 37m2. Istnieje możliwość przekształcenia tej części w przestrzeń towarzysko-relaksową typu plac zabaw, sauna, siłownia itp.

Parter składa się z 4 sypialni (trzy z wyjściem na duży taras o powierzchni 32m2), łazienki, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego, toalety, jadalni, kuchni oraz balkonu. Piętro składa się z 4 sypialni (trzy z wyjściem na duży taras o powierzchni 32m2, a jedna sypialnia posiada mniejszy balkon), 3 łazienek, przedpokoju, magazynu, jadalni, kuchni i balkonu.

Ostatnie piętro składa się z 4 sypialni (trzy z wyjściem na duży taras o powierzchni 32m2, a jeden pokój z małym balkonem), łazienki, 2 korytarzy, magazynu, jadalni, kuchni i 2 balkonów. Każde mieszkanie (poza piwnicą) ma powierzchnię ok. 100m2 + duży taras ok 30m2. Nieruchomość oddana do użytku w 2004 roku, zalegalizowana, z materiałów budowlanych (kamień naturalny na elewacji), wyposażona w centralne ogrzewanie, dachy solarne, a w obrębie podwórka znajdują się 2 garaże i maszynownia centralnego ogrzewania oraz 5 miejsc parkingowych.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 3691 Data dodania: 14.12.22 Pokoje: 12 Јazienki: 7
Powierzchnia: 490 m² Rok wybudowan: 2004 Typ: dystans do morza: 150

Cechy

garaż
Jacuzzi
ogród
ogrzewanie
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie