Sibenik, apartament w XIV wiecznym pałacu z widokiem na morze

345 000 €

Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykłą ofertę, apartament znajdujący się w gotyckim pałacu z przełomu XIII i XIV wieku. Poczuj magię średniowiecznej przeszłości Szybenika.

Specjalnością pałacu jest fasada północna z pięcioma monoforami i jednym biforem. Interesujące są także wydrążone kamienne konsole, pomiędzy które wstawiono drewniany słup, który rzekomo służył do suszenia ubrań i wieszania mokrych zasłon w celu chłodzenia pomieszczeń. Pałac jest jednym z najważniejszych zabytków architektury gotyckiej w Szybeniku i jest chronionym zabytkiem kultury.

W pałacu znajdują się łącznie 3 oddzielne jednostki mieszkalne, a klatka schodowa jest kamienna z drewnianą poręczą.

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jego powierzchnia wynosi ok. 80 m2, posiada także taras z widokiem na kanał Šibenik oraz ogród na parterze o powierzchni 49 m2. Układ pomieszczeń jest następujący: strefa wejściowa, kuchnia, jadalnia, łazienka, pokój dzienny, 2 oddzielne sypialnie, taras. Z łazienki, salonu i jednej sypialni roztacza się widok na morze. Do mieszkania przynależy także niewielka komórka lokatorska zlokalizowana na parterze pałacu.

Nieruchomość idealnie nadaje się do wynajmu lub zamieszkania przez cały rok. Wszystkie niezbędne obiekty znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 5611 Data dodania: 31.01.24 Pokoje: 3 Јazienki: 1
Powierzchnia: 80 m² Rok wybudowan: 1410 Typ: dystans do morza: 150

Cechy

balkon/taras
komórka lokatorska
ogród
widok na morze

Udogodnienia

lodówka
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie