Vir nowy apartament z ogrodem, blisko morza

122 272 €

Do sprzedaży oferujemy apartament 38,21 m2 z ogrodem blisko morza, południowa strona wyspy Vir.

Budynek jest w trakcie budowy, a zakończenie i oddanie do użytkowania planowane jest na wiosnę 2024 roku. Morze i plaże znajdują się zaledwie 100 m od apartamentu. Jest to mieszkanie na parterze budynku. Układ pomieszczeń składa się z sypialni, łazienki, kuchni z jadalnią oraz salonu.

 Powierzchnia użytkowa netto opisywanego lokalu wynosi 31,91 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 38 m2 oraz miejsce parkingowe. Całkowita powierzchnia netto mieszkania wraz z aneksami wynosi 38,21 m2.

Istnieje możliwość odzyskania VAT.

Ten budynek znajduje się około 3 km od centrum Vir. W budynku znajdują się łącznie 4 mieszkania, a inwestor buduje na działce 3 budynki.

Okna wykonane z materiału PCV z szybą trójwarstwową, roletami i moskitierami. Sypialnia i salon są klimatyzowane. Łazienka wyposażona jest w elektryczne ogrzewanie podłogowe. Ponadto drzwi wejściowe są antywłamaniowe i ognioodporne.

 Nieruchomość będzie posiadała certyfikat energetyczny A. Budynek jest podłączony do pełnej infrastruktury.

Lokalizacja

Wyspa Vir jest jednym z najbardziej znanych ośrodków turystycznych w Chorwacji. Wyspa Vir znajduje się w skrajnie północno-zachodniej części żupanii zadarskiej. Otoczone jest Morzem Vir i Kanałem Povljańskim, a także licznymi mniejszymi zatokami. Jest połączona z lądem mostem.

Wcięte wybrzeże wyspy Vir, o długości 31,43 km, zdobią liczne plaże, od piaszczystych, kamienistych po kamieniste, skaliste, od zatłoczonych, zorganizowanych plaż z różnorodnymi udogodnieniami po kameralne zatoczki, będące częścią nietkniętej przyrody. Plaże wyspy Vir, częściowo położone obok sosnowych lasów z krystalicznie czystym morzem, czynią tę wyspę idealną na rodzinne wakacje.

Oprócz turystyki w miesiącach letnich, Vir jest idealną oazą spokoju dla życia rodzinnego w zimie. Posiada wszystkie niezbędne udogodnienia: szkołę, przedszkole, sklepy, dworzec autobusowy, restauracje i kawiarnie.

Vir jest oddalony od Zadaru o 26 km, a od najbliższego miasta Nin – o 12 km.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4342 Data dodania: 23.04.23 Pokoje: 2 Јazienki: 1
Powierzchnia: 38 m² Rok wybudowan: 2024 Typ: dystans do morza: 100

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
ogród
ogrzewanie
parking

Udogodnienia

klimatyzacja

Okolica/Widok na mapie