Vir, penthouse 90 m od morza

315 000 €

Do sprzedaży oferujemy penthouse z pięknym tarasem na dachu na wyspie Vir. Apartament znajduje się 90 m od morza, w południowej części wyspy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze budynku składającego się łącznie z 3 lokali mieszkalnych. Składa się z wejścia, przedpokoju, dwóch sypialni, 2 łazienek, kuchni, jadalni, salonu i zadaszonego tarasu. Całkowita powierzchnia netto apartamentu z tarasem wynosi 71,14 m2,  łączną powierzchnię użytkową netto wynoszącą 86,47 m2..

Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe oraz taras na dachu o powierzchni 41,30 m2 z fantastycznym widokiem na morze.

Oprócz tarasu na dachu, z sypialni i tarasu na piętrze można podziwiać widok na morze.

Nieruchomość sprzedawana jest w pełni umeblowana. Budynek wybudowany w 2017 roku. Wybudowany z cegły termoblokowej. Zamontowano izolację termiczną o grubości 8 cm. Ponadto okna są aluminiowe, wyposażone w elektryczne rolety i moskitiery. Przesuwane skały są aluminiowe. Powyższe zaowocowało doskonałym certyfikatem energetycznym A. Na podłogach parkiet i płytki. Jest komin. Oraz dwa klimatyzatory. Zainstalowany jest wideodomofon. Drzwi wejściowe do mieszkania są antywłamaniowe.

Wyspa Vir jest jednym z najbardziej znanych ośrodków turystycznych w Chorwacji. Wyspa Vir położona jest w skrajnie północno-zachodniej części żupanii zadarskiej. Otacza go Morze Vir i Kanał Povljan, a także liczne mniejsze zatoki. Jest połączona z lądem mostem.
Wcięte wybrzeże wyspy Vir o długości 31,43 km ozdobione jest wieloma plażami, od piaszczystych, żwirowych po kamieniste, skaliste, od zatłoczonych, zorganizowanych plaż z różnorodnymi udogodnieniami po kameralne zatoczki, będące częścią nietkniętej przyrody. Plaże wyspy Vir, częściowo położone obok lasów sosnowych z krystalicznie czystym morzem, czynią tę wyspę idealnym miejscem na rodzinne wakacje.
Oprócz turystyki w miesiącach letnich, Vir jest idealną oazą spokoju dla życia rodzinnego w zimie. Posiada całą niezbędną infrastrukturę: szkołę, przedszkole, sklepy, dworzec autobusowy, restauracje i kawiarnie.
Vir oddalony jest od Zadaru o 26 km, a od najbliższego miasta Nin – o 12 km.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4900 Data dodania: 06.09.23 Pokoje: 3 Јazienki: 2
Powierzchnia: 86 m² Rok wybudowan: 2017 Typ: dystans do morza: 90

Cechy

balkon/taras
certyfikat energetyczny
parking
widok na morze

Udogodnienia

klimatyzacja
  • Widok na morze: tak

Okolica/Widok na mapie