Vir, rodzinny dom z ogrodem 210 m od morza

299 000 €

Do sprzedania dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Jest to dom z dwoma apartamentami, każdy z osobnym wejściem.

Składa się z parteru i pierwszego piętra. Na parterze znajduje się dwupokojowe mieszkanie, składające się z łazienki, dwóch sypialni, kuchni z jadalnią i salonem oraz zadaszonego tarasu. Zewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajduje się kolejne dwupokojowe mieszkanie, które składa się z łazienki, dwóch sypialni, kuchni z jadalnią i salonem oraz zadaszonego tarasu.

Na parterze znajduje się również garaż oraz komórka lokatorska. Powierzchnia całkowita domu to 153,23 m2, a został wybudowany na działce o powierzchni 325 m2.

 Łącznie dostępne są 4 miejsca parkingowe.

 Odległość tej nieruchomości od morza wynosi 210 m, a odległość od centrum Vir wynosi 3 km.

Istniejące umeblowanie jest wliczone w cenę. Pokrycia podłogowe to płytki i laminat. Okna PCV z roletami. W domu są łącznie 2 klimatyzatory. Dom został wybudowany w 2000 roku i jest murowany.

 Ponadto na podwórku domu znajduje się grill na świeżym powietrzu.

Wyspa Vir jest jednym z najbardziej znanych ośrodków turystycznych w Chorwacji, otoczona  Morzem Vir i Kanałem Povljańskim, a także licznymi mniejszymi zatokami. Jest połączona z lądem mostem.

Wcięte wybrzeże wyspy Vir, o długości 31,43 km, zdobią liczne plaże, od piaszczystych, żwirowych po kamieniste, skaliste, od zatłoczonych, zorganizowanych plaż z różnorodnymi udogodnieniami po kameralne zatoczki, będące częścią nietkniętej przyrody. Plaże wyspy Vir, częściowo położone obok sosnowych lasów z krystalicznie czystym morzem, czynią tę wyspę idealną na rodzinne wakacje.

Oprócz turystyki w miesiącach letnich, Vir jest idealną oazą spokoju dla życia rodzinnego w zimie. Posiada wszystkie niezbędne udogodnienia: szkołę, przedszkole, sklepy, dworzec autobusowy, restauracje i kawiarnie.

Vir jest oddalony od Zadaru o 26 km, a od najbliższego miasta Nin – o 12 km.

Podstawowe fakty

Identyfikator właściwości: 4776 Data dodania: 07.08.23 Pokoje: 6 Јazienki: 2
Powierzchnia: 153 m² Wielkość partii: 352 m² Rok wybudowan: 2000 Typ:
dystans do morza: 210

Cechy

balkon/taras
klimatyzacja
ogród
ogrzewanie
parking

Udogodnienia

grill

Okolica/Widok na mapie